Maeselle to unikalna marka stworzona na 20 letnim doświadczeniu na rynku medycyny estetyczniej i kosmetologii. Bogate składy i substancje aktywne dobrane tak aby działały jak najefektywniej, dając najlepsze możliwe efekty estetyczne.


Wyjątkowość marki polega na dostarczaniu odpowiednich synergistycznie działających substancji o wysokim potencjale działania. Stymulując skórę do odnowy, przebudowy i rewitalizacji.


Maeselle wyróżnia bogaty skład substancji aktywnych o wysokim potencjale działania. Synergisteyczne działanie tych substancji daje najlepsze możliwe efekty estetyczne. Marka Maeselle została stworzona z myślą o najtrudniejszych obszarach skóry i problemach, które wymagają szczególnej atencji.


Takie jak intensywne i nawracające przebarwienia, wiotkość i brak napięcia okolicy oka, zwiotczała i pozbawiona jędrności i blasku skóra twarzy szyi i dekoltu.

Maeselle Ageless Everyday jest koncepcją codziennego piękna i wyjątkowości.

Profesjonalne linie zapewniają utrzymanie skóry pełnej witalności na co dzień.

Dodatkowo produkty do użytku domowego pozwalają na przedłużenie efektów zabiegów profesjonalnych.

Produkty Maeselle odpowiednio użyte mogą być same w sobie zabiegiem domowym przypominającym.

Nasze Produkty


Linia Stymulująca Kolagen


 
 

Nucleolift to innowacyjny koktajl aktywnych składników , który posiada wyjątkowe właściwości liftingujące i ujędrniające skórę. Skuteczność działania zawdzięcza synergistycznemu działaniu unikalnych składników o wysokim potencjale działania na skórę.


SUBSTANCJE AKTYWNE:

Retinyl, Coenzym A, Sodium DNA, Peptydy.

Linia Rewitalizująca Oko


Maeselle Shine Eyes to kompleksowy program do poprawy kondycji skóry wokół oczu . Zapewnia młodszy wygląd, dzięki wielokierunkowej, natychmiastowej i długotrwałej rewitalizacji okolicy oka.

SUBSTANCJE AKTYWNE:

glicyna, prolina, mannitol, kwas liponowy, glutation, peptydy.

Linia DepigmentacyjnaMaeselle Pigment Preciser to kompleksowy trzy etapowy wysoce skuteczny zabieg do walki z przebarwieniami. Unikalna receptura zapewnia wyjątkowe efekty.


SUBSTANCJE AKTYWNE:

arbutyna, retinol, rezorcynol, kwas fitowy, kwas kojowy, kwas askorbinowy (Vit C)