Blog


19 września 2023

Zastosowanie kwasu alfa-lipowego w kosmetyce

Kwas alfa liponowy, znany również jako ALA, jest kluczowym składnikiem w profesjonalnej kosmetyce dzięki swoim niezwykłym właściwościom antyoksydacyjnym i przeciwstarzeniowym. Ten silny przeciwutleniacz neutralizuje wolne rodniki, które są głównymi winowajcami starzenia się skóry.
19 września 2023

Jak prawidłowo dbać o skórę po mezoterapii?

Zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów marki MAESELLE dają nie tylko bezpieczeństwo stosowania, ale i spektakularne efekty. Aby otrzymać jak najlepsze efekty końcowe, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja po zabiegu.
21 sierpnia 2023

Nauka spotyka piękno: wnikliwe spojrzenie na krem A.C.T.I.V.E. formula marki pHformula 

Co oznacza, że reguluje różnicowanie komórek? Ogólnie rzecz biorąc różnicowanie komórek to proces, w wyniku którego komórki stają się wyspecjalizowane i przyjmują określone funkcje i cechy, które umożliwiają im pełnienie konkretnych zadań w organizmie. Proces ten zachodzi w trakcie rozwoju zarodkowego, wzrostu organizmu oraz w procesie regeneracji tkanek. To definicja, A teraz różnicowanie komórek w dziedzinie kosmetologii. Proces ten odgrywa rolę w regeneracji skóry, jej odnowie i zachowaniu zdrowego wyglądu. Oto kilka aspektów różnicowania komórek w kosmetologii:
21 sierpnia 2023

Smocza Krew w Masce SOS pHformula: Sekret pięknej skóry po zabiegach medycyny estetycznej

Smocza krew to nietypowy składnik, który w ostatnich latach zyskał na popularności w przemyśle kosmetycznym. Nie jest to dosłownie krew smoka, ale ekstrakt pozyskiwany z żywicy drzewa Croton lechleri, rosnącego w Ameryce Południowej. Maska SOS pHformula z dodatkiem smoczej krwi to innowacyjny produkt, który ma na celu regenerację i odżywienie skóry.
17 sierpnia 2023

TOUCH THERAPY to nowa koncepcja zabiegowa formuły pH stworzona we współpracy z Lone Sørensen

Gdzie piękno spotyka się z nauką. Drenaż Limfatyczny, Touch Therapy oraz Remodeling – skóra jako najdoskonalsza forma piękna. Jeśli poszukujesz nowych umiejętności w dziedzinie pielęgnacji ciała, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję od marki pHformula. Marka pHformula zaprasza na szkolenie z trzech wyjątkowych rodzajów masażu: drenażu limfatycznego, Touch Therapy oraz Remodelingu. Odkryj techniki, które zrewolucjonizują Twój sposób pracy z pacjentami.
Kup online
English