Unikaalsed teadmised
ja kogemused


Maeselle on ainulaadne kaubamärk, mille loomisel on kasutatud esteetilise meditsiini ja kosmetoloogia 20-aastast kogemust. Hoolega valitud rikkaliku koostise ja aktiivsete toimeainete eesmärk on mõjuda nahale võimalikult tõhusalt ja pakkuda parimaid esteetilisi tulemusi.

Kaubamärgi unikaalsus seisneb aktiivsetes toimeainetes, mille mõju on esmaklassiline ja sünergiline - need stimuleerivad naharakkude uuenemist, taastumist ja revitaliseerumist.


 
 

Miks valida Maeselle?


Maeselle kaubamärki tunnusmärgiks selle tooted, kuhu on koondatud rikkalikus koguses efektiivse toimega aktiivseid toimeaineid, mille sünergiline toime annab parima esteetilise tulemuse.

Maeselle kaubamärk on loodud probleemsetele nahapiirkondadele, mis nõuavad erilist tähelepanu.

Nahatooni intensiivistumine ja muutumine, silmaümbrusnaha lõtvumine ja toonuse kadumine ning oma sitkuse, elastsuse ja sära kaotanud näo-, kaela- ja dekolteenahk.Igapäevane ilu

Maeselle Ageless Everyday — igapäevase ilu ja ainulaadsuse kontseptsioon.


Täielik elujõulisus

Professionaalsed tootesarjad annavad nahale elujõudu, iga päev.


Kodused protseduurid

Maeselle toodete õigel kasutamisel võivad neist kujuneda iseseisvad koduhooldustooted.


Protseduuride pikendamine

Olulisel kohal on koduhooldustooteid, mis pikendavad professionaalsete protseduuride mõju.


Meie tooted
Maeselle Pigment Preciser Home


Maeselle Pigment Preciser home on toode, mis on loodud Pigment Preciser Experti professionaalse hoolduse käigus saavutatud tulemuste võimendamiseks. Kreemis on kooslus ainulaadsetest aktiivsetest toimeainetest, mis parandavad ja ühtlustavad nahatooni ning vähendavad pigmendilaike.

Tänu sellele valemile muutub nahk säravaks ja nooruslikuks, väiksemad kortsud ja peenemad kurrud siledamaks ja vähem märgatavaks. Spetsiaalselt väljatöötatud mandel- ja glükoolhapete kompleks muudab juba olemasolevad pigmendilaigud heledamaks ja ennetab uute tekkimist.


Kreemis sisalduv niatsinamiid on antioksüdantse toimega, mis stimuleerib nahas sisalduvate keramiidide tootmist, kiirendades naha loomulikke taastumismehhanismide.

A-vitamiini aktiivne vorm toetab sügavates nahakihtides toimuvaid tsüklilisi uuenemisprotsesse, stimuleerib fibroblaste tootma kollageeni ja elastiini, käivitab naharakkude loomulikku niisutamist, parandab ja suurendab naha taastumisvõimet.

Maeselle Pigment Preciser Home kreemi regulaarne kasutamine võimendab ja pikendab professionaalse hoolduse mõju. Kasutage seda oma koduhoolitsuses lisaprotseduurina.


distribution@beautymed.pl

Näidustused
 • Ebaühtlane nahatoon
 • Pigmentatsiooniga seotud muutused nahal
 • Põletikujärgne hüperpigmentatsioon
 • Vananemisvastane toime
 • Nähtavad kortsud
 • Fotovananemise ilmingud
 • Naha toonuse ja prinkuse vähenemine
 • Laienenud poorid
 • Liigne rasueritus
Kasutamine
Me soovitame 3-kuulise ravikuuri läbimist. Pärast seda kasutage toodet täiendavalt kaks korda nädalas. Uue kreemi suhtes naha taluvuse tõstmiseks kasutage kreemi esimesed 30 päeva igal teisel ööl. Kui ärritust ei teki 30 päeva jooksul, tohib kasutada kreemi igal õhtul. Kasutage hommikul niisutavat kreemi ja päikesekaitsetooteid, mis kaitsevad nii UVA- kui UVB-kiirguse eest.


Maeselle Pigment Preciser Expert


Maeselle Pigment Preciser Expert on tugevatoimeline professionaalne toode, mille aktiivne valem on tänapäeva üks tõhusamaid meetodeid nahatooni värvimuutustega võitlemiseks. Koostisesse kuuluvad hoolikalt valitud efektiivsed koostisosad nagu resortsinool, arbutiin, fütiin- ja kojahape, tänu millele inhibeeritakse türosinaasi ning saavutatakse nähtavaid ja pikaajalisi tulemusi pigmendilaikude vähendamisel.

Koostisesse lisatud retinool toetab sügaval nahas toimuvaid tsüklilisi uuenemisprotsesse, muutes naha elastsemaks ja pringimaks.

Tänu oma unikaalsetele koostisosadele on toode võimsalt noorendava ja taastava toimega.

Näidustused
 • Ebaühtlane nahatoon
 • Pigmentatsiooniga seotud muutused nahal
 • Põletikujärgne hüperpigmentatsioon
 • Vananemisvastane toime
 • Nähtavad kortsud
 • Fotovananemise ilmingud
 • Naha toonuse ja prinkuse vähenemine
 • Laienenud poorid
 • Liigne rasueritus
Kasutamine
Kandke õhuke kiht puhtale nahale ja jätke 5 tunniks toimima. Seejärel loputage sooja veega ja kandke nahale taastavat kreemi. Niisutage nahka kogu päeva vältel ja kasutage päikesekaitsetooteid, mis kaitsevad nii UVA- kui UVB-kiirguse eest. Me soovitame kanda nahale ööseks Maeselle Pigment Preciser Home kreemi, et võimendada ja pikendada tulemust vähemalt kolmeks kuuks.

distribution@beautymed.plMaeselle Pigment Preciser Solution


Maeselle Pigment Preciser Solutioni antioksüdantidega rikastatud valem neutraliseerib vabade radikaalide mõju ja võitleb tõhusalt fotovananemise ilmingutega.

Tänu hoolikalt valitud aktiivsete toimeainete koostisele, mõjub vahend otse melanotsüütidele, pärssides pigmendilaikude teket ning parandades nahatooni ja välimust. Vananemisvastase kompleksi ja kõrge efektiivsusega helendavate koostisosade erakordne sünergia on nahale multiaktiivse mõjuga — see aeglustab vananemisprotsesse ning annab nahale särava ja ühtlase jume. Maeselle Pigment Preciser on toode, mis on suunatud eriülesannete lahendamisele nagu PIGMENDILAIKUDE VALGENDAMINE, NAHA KAITSMINE JA SÄRAVAMAKS MUUTMINE.

 
 
Näidustused
 • Ebaühtlane nahatoon
 • Enneaegne vananemine
 • Pigmentatsiooniga seotud muutused nahal
 • Põletikujärgne hüperpigmentatsioon
 • Nähtavad kortsud
 • Fotovananemise ilmingud
 • Naha toonuse ja prinkuse vähenemine
Kasutamine
 1. Soovitame neljast protseduurist koosnevat ravikuuri, mida teha üle ühe nädala.
 2. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage Maeselle Pigment Preciser Solutionit koos Maeselle Pigment Preciser Expertiga (kolm Maeselle Pigment Preciser Expert protseduuri iga 30 päeva tagant, neli Maeselle Pigment Preciser solution protseduuri iga 7-14 päeva tagant).
Kasutamine
nädal: Maeselle Pigment Preciser Expert.
nädal: paus.
nädal: Maeselle Pigment Preciser Solution.
nädal: Maeselle Pigment Preciser Solution.
nädal: Maeselle Pigment Preciser Expert.
nädal: paus.
nädal: paus.
Maeselle Pigment Preciser Solution.
nädal: Maeselle Pigment Preciser Expert.
paus.
paus.
nädal: Maeselle Pigment Preciser Solution.

distribution@beautymed.pl

 

Maeselle Shine Eyes Re-newer


Maeselle Shine Eyes Re-newer on esimene etapp, mis on suunatud kontrollitud naharakkude uuendamisele, kudede regenereerimisvõime parandamisele ja miimikakortsude silumisele. Sisalduv piimhappe niisutab ja tugevdab õrna, õhukest ja tundlikku piirkonda silmade ümber, fütiinhape parandab nahavärvi ja ühtlustab naha struktuuri. Askorbiinhape neutraliseerib vabade radikaalide mõju, helendab ja taastab nahka. Tulemuseks on peente kurrude ja kortsude vähenemine ning oluliselt siledam, pinguldatum ja taastatum silmaümbrusnahk, mille taastamine on paljudele tõeliseks katsumuseks.

Õrna silmaümbrusnaha välimuse paranemist on märgata koheselt peale toote kasumist. Shine Eyes Re-newer muudab naha siledamaks, elastsemaks ning silmnähtavalt säravamaks ja värskemaks.

 
Maeselle Shine Eyes Solution


Maeselle Shine Eyes Solution on programmi teine etapp – naharakkude mitmesuunaline stimuleerimine tänu unikaalsele aktiivsetest toimeainetest koosnevale kokteilile, mis on suunatud naharakkude loomulike funktsioonide tõhusale parandamisele.

See põhineb multifunktsionaalsel glütsiini ja proliini aminohapete kompleksil, mis stimuleerib naharakkude kasvu ja aktiveerib naha regeneratiivseid protsesse. Lipohape neutraliseerib vabu radikaale ja suurendab glutatiooni efektiivsust, tõstes selle sisaldust naharakkudes. Antud koostisosa lisamine on vananeva naha hoolduses otsustaval kohal, kuna see täidab palju olulisi funktsioone: vähendab kortse, parandab naha tekstuuri ja elastsust ning muudab naha tugevamaks, pinguldatumaks ja heledamaks. Mannitooli ja hüaluroonhappe sünergia kaitseb naharakke veekao eest ja optimeerib niiskustaset nahas.

Shine Eyes Solutionis sisalduvad aktiivsed toimeained kindlustavad sügavate naharakkude regenereerimise. Sellega saavutatakse peaaegu kohese niisutava, siluva, helendava ja pinguldava tulemuse, mis parandab õrna silmaümbrusnaha välimust.

Protseduuri näidustused
 • Vananemisilmingute ennetamine,
 • Vananemise ja fotovananemisega kaasnevad muutused nahal,
 • Dehüdreerunud ja väheselt toidetud nahk,
 • Tuhm ja sära kaotanud nahk,
 • Õhuke nahk,
 • Elastsuse ja prinkuse kaotanud nahk,
 • Tumedad silmaalused ,
 • Kuivus pärast protseduure ja farmakoloogilist ravi,
 • Kliimaseadmetega, kunstliku valgustusetega ja/või arvutiekraaniga ruumides töötavate inimeste nahk,
Kasutamine
Soovitame teha Maeselle Shine Eyes protseduuri kuurina (kolm Maeselle Shine Eyes re-newer protseduuri iga 21 päeva tagant, neli Maeselle Shine Eyes Solution protseduuri iga 7-14 päeva tagant).

Soovituslik kasutuskuur:

nädal: Maeselle Shine eyes re-newer.
nädal: Maeselle Shine eyes solution.
nädal: Maeselle Shine eyes solution.
nädal: Maeselle Shine eyes re-newer.
nädal: pause.
nädal: Maeselle Shine eyes solution
nädal: Maeselle Shine eyes re-newer.
paus.
nädal: Maeselle Shine eyes solution.

distribution@beautymed.pl


Kollageeni tootmist stimuleeriv tootesari


Nucleolift on innovaatiline biostimuleerija, millel on unikaalsed nahka pinguldavad ja tugevdavad omadused. Vahendi tõhusus tuleneb selle ainulaadsete koostisosade sünergilisest mõjust. Koostisosad imenduvad sügavatesse nahakihtidesse, pidurdavad bioloogilise vananemise protsesse, silmnähtavalt noorendavad ja oluliselt parandavad naha välimust. Nahk muutub silmnähtavalt pringimaks, elastsemaks ja täidlasemaks.

 
 

Kuidas see töötab:

 

Retinüül:

 • Stimuleerib naha fibroblaste (naharakke) tootma kollageeni ja elastiini.
 • Pinguldab nahka silmnähtavalt ja ilma ebamugavustundeta.
 • Kujundab näoovaali ja muudab näokontuurid selgemaks.

Koensüüm A:

 • Kaitseb naharakke oksüdatiivse stressi eest, mida on põhjustanud üleliigne UVAja UVB-kiirgus.
 • Rahustab ärritunud nahka ja vähendab armide nähtavust.

Naatriumi DNA:

 • Intensiivselt niisutab ja toidab nahka.
 • Stimuleerib naharakkude uuendamist
 • Parandab oluliselt naha toonust ja elastsust.
 • Jätab naha uskumatult sileda ja värskena.

Peptiidid:

 • Mõjutavad naha taastumisprotsesse ja kiirendavad paranemist.
 • Aeglustavad vananemisprotsessi.
 • Siluvad miimikakortse ja kurrusid.
 • Vähendavad ainete vabanemist, mis vastutavad lihaste kokkutõmbumise eest, vähendades näolihaste miimikast tekkivaid kortse. Neuropeptiidide toime on võrreldav mitteinvasiivsete botuliinisüstidega.
Näidustused
 • loss of elasticity,
 • visible lines and wrinkles,
 • ack of skin tone,,
 • dehydrated, dry, hypoxic skin,
 • uneven skin tone and lack of a healthy glow,
 • skin exposed to chronic oxidative stress,
 • damaged hydrolipid barrier,
 • visible scars and stretch marks.
Kasutamine
Parimate tulemuste saavutamist soovitame teha vähemalt neli protseduuri 14-päevaste vahedega.


kontakti

distribution@beautymed.pl