Zakochaj się w

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na Galę "Zakochaj się w pHformula", wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w prestiżowej Villi Foksal.

Podczas gali będziemy celebrować piękno i innowacyjność, które charakteryzują produkty pHformula. To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w świat urody i cieszyć się wyrafinowaną atmosferą.

W celu Państwa wygody załączamy mapę dojazdu do Villi Foksal.

Wydarzenie to odbędzie się:
 • 12 Luty 2024
 • Godzina 11:00
 • ul. Foksal 3/5, 00-366 Warszawa
 • Dress code:

  Zalecamy, aby wszyscy nasi drodzy goście przyjęli elegancki styl ubioru, wybierając spośród kolorów: Biały, Czarny i Czerwień. Prosimy o stworzenie wyjątkowej harmonii poprzez stylizację w jednym z tych wymienionych odcieni. Chcielibyśmy, aby wybrane kolory nie tylko odzwierciedlały klasę i styl, ale również nawiązywały do romantycznej atmosfery Walentynek oraz barw marki pHformula, które są dla nas źródłem inspiracji. Elegancja to kluczowy element atmosfery tego wyjątkowego wydarzenia, dlatego doceniamy państwa współpracę w tworzeniu niezapomnianego i stylowego doświadczenia dla wszystkich uczestników.

  Mamy nadzieję, że gala ta będzie niezapomnianym przeżyciem i z przyjemnością witamy Państwa wśród nas.

  Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 05.02.2024r, oraz jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.

  m.kozak@beautymed.pl Magdalena Kozak

  +48 570 396 097 Karolina Drzał

  Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość wspólnego dzielenia się tym wyjątkowym momentem.

  Z poważaniem,

  Magdalena Kozak

  Partnerzy medialni:

  English