Zapraszamy do współpracy!

Jeśli jesteś właścicielem Gabinetu Kosmetycznego lub Kliniki Medycyny Estetycznej

i chcesz dołączyć do grona naszych partnerów to już dziś skontaktuj się z nami.

Nawiązując z nami współpracę otrzymujesz dostęp do najlepszych produktów oraz dostęp do merytorycznych szkoleń produktowych.


ZDANIEM SPECJALISTÓW

“Jako lekarz medycy estetycznej otrzymuję mnóstwo pyta od swoich pacjentów, jak rozświetlić oraz napiąć okolicę oka. Zabieg mezoterapii okolicy oczu to doskonały sposób, aby zapewnić jej nowa jakość. Do tego zabiegu polecam produkt CYTOCARE S Line jest to preparat medyczny do globalnej rewitalizacji i intensywnego nawilżenia skóry. Zapewnia naturalny i długotrwały efekt napięcia. Skuteczność Cytocare s Line jest potwierdzona badaniami klinicznymi”


ProMediOn

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

Lek. Marta Błażewicz

certyfikowany, międzynarodowy trener Silhouette Soft


“Silhouette Soft to skuteczny i poszukiwany zabieg medycyny estetycznej ostatnich lat. W minimalnie inwazyjny sposób, w znieczuleniu miejscowym, możemy przywrócić naturalny, młody wygląd twarzy. Proste techniki zabiegowe oraz bezpieczny materiał, z którego sa wykonane – PLLA, stanowią gwarancję satysfakcji zarówno dla pacjenta, jak i dla lekarza. Jako trener szwów Silhouette Soft oraz na podstawie swojej praktyki klinicznej, z pełnym przekonaniem rekomenduję szwy Silhouette Soft jako bardzo skuteczne i bezpieczne narzędzie walki z widocznym na twarzy i szyi upływem czasu”


Dr Wiśniowski

CHIRURGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA


Dr n.med. Marcin Wiśniowski

“Piękny owal twarzy jest oznaka młodości. Z upływem lat tracimy idealne proporcje i w lustrze obserwujemy powolnie zmieniającą się twarz. Najnowsze technologie medyczne pozwalaja, nie tylko nam cofnąć czas. Szwy liftingujące Silhouette Soft pozwalają w bezpieczny i łagodny sposób modelować owal, twarz, szyje i podbródek. Technologia opracowana przez laboratoria USA, nie tylko daje nam narzędzie do bezoperacyjnego liftingu, ale pozwala na odbudowę skóry i daje natychmiastowy efekt, bez konieczności długiej rekonwalescencji. Efekt utrzymuje się nawet do dwóch lat a zadowolone pacjentki są najlepszą rekomendacją zabiegu”

Dr n.med. Karina Felberg

Mapa Autoryzowanych Gabinetów Bautymed

Kup online
English