Maeselle Ageless Everyday jest koncepcją codziennego piękna i wyjątkowości.

Naszą misją jest młoda i promienna skóra na co dzień.


Maeselle to unikalna marka stworzona na długoletnim doświadczeniu na rynku medycyny estetyczniej i kosmetologii. Bogate składy i substancje aktywne dobrane tak aby działały jak najefektywniej, dając najlepsze możliwe efekty estetyczne. Wyjątkowość marki polega na dostarczaniu odpowiednich synergistycznie działających substancji o wysokim potencjale działania. Stymulując skórę do odnowy, przebudowy i rewitalizacji.

Profesjonalne linie zapewniają utrzymanie skóry pełnej witalności na co dzień. Dodatkowo produkty do użytku domowego pozwalają na przedłużenie efektów zabiegów profesjonalnych. Odpowiednio użyte mogą być same w sobie zabiegiem domowym przypominającym.

Linie produktowe skierowane do walki z najtrudniejszymi problemami skórnymi. Takimi jak nawracające przebarwienia, wiotkość brak napicia okolicy oka oraz szara, zwiotczała i pozbawiona jędrności i blasku skóra twarzy szyi i dekoltu.


Linia Depigmentacyjna Maeselle Pigment Preciser

to kompleksowy trzy etapowy wysoce skuteczny zabieg do walki z przebarwieniami. Unikalna receptura zapewnia wyjątkowe efekty. Substancje aktywne: arbutyna, retinol, rezorcynol, kwas fitowy, kwas kojowy, kwas askorbinowy (Vit C).

Dzięki zawartości składników aktywnych wpływa bezpośrednio na melanocyty hamując powstawanie przebarwień i poprawiając koloryt oraz wygląd skóry. Niezwykła synergia kompleksu anti-aging oraz najbardziej skutecznych składników rozjaśniających zapewni skórze multiaktywne działanie: opóźni proces starzenia i sprawi, że cera nabierze równego i rozświetlonego kolorytu.


Linia Rewitalizująca Oko Maeselle Shine Eyes

to kompleksowy program do poprawy kondycji skóry wokół oczu . Zapewnia młodszy wygląd, dzięki wielokierunkowej, natychmiastowej i długotrwałej rewitalizacji okolicy oka. Substancje aktywne: glicyna, prolina, mannitol, kwas liponowy, glutation, peptydy.

Dzięki synergistycznemu działaniu składników silnie nawilża i wzmacnia delikatną, cienką i wrażliwą okolicę oczu, poprawia jej koloryt oraz jednocześnie wygładza strukturę. Kwas askorbinowy neutralizuje działanie wolnych rodników, rozświetla i wspomaga odbudowę skóry. Efektem jest wygładzona, napięta i zrewitalizowana skóra okolicy oka. Redukcja drobnych zmarszczek i lini oraz wyraźnie poprawiona jędrność skóry wokół oka.


Linia Stymulująca Kolagen Nucleolift

to innowacyjny koktajl aktywnych składników, który posiada wyjątkowe właściwości liftingujące i ujędrniające skórę. Skuteczność działania zawdzięcza synergistycznemu działaniu unikalnych składników o wysokim potencjale działania na skórę. Substancje aktywne: Retinyl, Coenzym A, Sodium DNA, Peptydy.

Skuteczność działania zawdzięcza synergistycznemu działaniu unikalnych składników. Przenikają one do głębokich warstw skóry, spowalniają biologiczny proces jej starzenia i wyraźnie odmładzają, widocznie poprawiając wygląd. Skóra jest widocznie odmłodzona poprzez poprawę jedrności, napięcia i lekkiego wypełnienia.Przekonaj się na własnej skórze
jakie efekty możesz osiągnąć dzięki Maeselle

Ageless Everyday