Kariera


Witaj w świecie Maeselle!

Zapraszamy do miejsca, w którym wszystkie pomysły prowadzą do czegoś wielkiego… pięknego.
Poznaj lepiej BeautyMed i zobacz dlaczego warto dołączyć właśnie do nas!
 

Społeczność!

la nas najważniejsze w pracy są dobre relacje. Każda osoba w naszym zespole to solidna dawka inspiracji dla innych, ogrom dobrej energii i wiedzy, którymi dzielimy się każdego dnia. Za każdym produktem z naszej oferty stoi zgrany i kompetentny team, dzięki czemu odnosimy sukcesy.

 

Pasja do piękna i rzeczy wielkich!

Codziennie odkrywamy nowe piękne rzeczy i relacje. Każda kolejna nowość na rynku medycyny estetycznej to dla nas podróż po rozwiązaniach, które wyznaczają nowy kierunek rozwoju i dają możliwość nawiązywania nowych relacji.

 
 
 

Kompetencja!

W BeautyMed wyznaczamy trendy w branży medycyny estetycznej. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski wiele preparatów medycznych i kosmetyków. Nie byłoby to możliwie bez chęci rozwoju i wiedzy zdobywanej przez lata.

Dziel się profesjonalizmem, inspiruj innych, zdobywaj doświadczenie i co najważniejsze łącz pracę z pasją i miłością do piękna. Sprawdź nasze oferty niezależnie od swojego doświadczenia. Dla nas liczy się Twoje zaangażowanie i chęć rozwoju.

Nie martw się!


Jeśli przejrzałeś wszystkie nasze ogłoszenia i w Twojej opinii na chwilę obecną nie ma żadnej rekrutacji odpowiadającej wprost Twoim kompetencjom, ale uważasz, że Twoja osoba ze swoim doświadczeniem wniesie do firmy „coś” nowego, to wyślij nam swoje cv na adres: biuro@beautymed.pl. Podchodzimy elastycznie i mamy otwarte umysły, nie zamykamy się w sztywnych ramach rekrutacyjnych.